I u drugoj utakmici polufinala plejofa odbojkaši Spartaka poraženi su u Novom Pazaru sa 3:0

I u drugoj utakmici polufinala plejofa Superlige odbojkaši Spartaka izgubili su, u Novom Pazaru, od istoimenog domaćina sa maksimalnih 3:0.

Iako su mladi Subotičani imali veliku želju da bar jedan meč na vrućem terenu u Novom Pazaru reše u svoju korist, ipak, je, na kraju, presudilo veće iskustvo domaćih igrača.

I po setovima, odbojkaši Novog Pazara, juče, su bili ubedljiviji nego u premijernom duelu, koji je odigran u petak.

U prvoj deonici Subotičani, koji su igrali rasterećeno, na momente, su bili ravnopravan protivnik favorizovanom rivalu, pa je rezultat bio 25:22. U drugom setu razlika u korist osvajača ovogodišnjeg i prošlogodišnjeg Kupa Srbije bila je ubedljivija i iznosila je 25:13, dok je treći set, sa rezultatom od 25:20, bio samo rutinska potvrda zasluženog trijumfa ekipe Novog Pazara.

Treći susret odigraće se u petak, 23. marta, u Hali sportova. Ako u tom duelu izabranici trenera Igora Žakića zabeleže pobedu, četvrta utakmica odigraće se isto u Subotici, u ponedeljak, 26. marta, a prolaz u finale plejofa obezbediće ekipa koja prva zabeleži tri pobede.