sreda , 17 oktobar 2018
Naslovna / TV Program

TV Program

Ponedeljak

08:00 Ulovi trofej
08:50 Zdrav život
09:00 Beli luk i papričica
09:30 Agro jug
10:00 Serija: Mladi policajci, repriza
11:00 U našem ataru
12:00 Bez recepta
13:00 Zabranjene strasti, repriza
14:00 Moj doktor, moje zdravlje
15:15 Info blok
16:00 Al Jazeera vesti
17:00 Serija:Agencija
18:00 Zabranjene strasti, repriza
19:00 Info blok + Paralele
20:00 Samanta Braun, putopisna emisija
20:30 Sportak
21:00 Serija: Mladi policajci
22:00 Info blok + Paralele
22:40 Zabranjene strasti serija
23:30 Glas Amerike
00:00 Info Blok
00:30 – 08:00 Noćni program

Utorak

08:00 Glas Amerike
08:50 Zdrav život
09:00 Beli luk i papričica
09:30 Agro Jug
10:00 Serija: Mladi policajci, repriza
11:30 Sportak
12:00 Srbija i svet
13:00 Zabranjene strasti, repriza
14:00 Pravimo za vas
15:15 Info blok
16:00 Al Jazeera vesti
17:00 Serija:Agencija
18:00 Zabranjene strasti serija, repriza
19:00 Info blok + Paralele
20:00 In Media’s Res
21:00 Serija: Mladi policajci
22:00 Info blok + Paralele
22:40 Zabranjene strasti serija
23:30 Glas Amerike
00:00 Info Blok
00:30 – 08:00 Noćni program

Sreda

08:00 Glas Amerike
08:50 Zdrav život
09:00 Beli luk i papričica
09:30 Agro Jug
10:30 Meridijani
10:00 Serija: Mladi policajci, repriza
11:00 Srbija i svet
12:00 Biljana za vas
13:00 Zabranjene strasti serija, repriza
14:00 In Media’s Res
15:15 Info blok
16:00 Al Jazeera vesti
17:00 Serija:Agencija
18:00 Zabranjene strasti serija, repriza
19:00 Info blok + Paralele
20:00 Sto velikih otkrića
21:00 Serija: Mladi policajci
22:00 Info blok + Paralele
22:40 Zabranjene strasti serija
23:30 Glas Amerike
00:00 Info Blok
00:30 – 08:00 Noćni program

Četvrtak

08:00 Glas Amerike
08:50 Zdrav život
09:00 Beli luk i papričica
09:30 Agro Jug
10:00 Serija: Mladi policajci, repriza
11:00 Biljana za vas
12:00 Moj doktor moje zdravlje
13:00 Zabranjene strasti serija, repriza
14:00 In Media’s Res
15:15 Info blok
16:00 Al Jazeera vesti
17:00 Serija:Agencija
18:00 Zabranjene strasti serija, repriza
19:00 Info blok + Paralele
20:00 Srce u prašini
21:00 Serija: Mladi policajci
22:00 Info blok + Paralele
22:40 Zabranjene strasti serija
23:30 Glas Amerike
00:00 Info Blok
00:30 – 08:00 Noćni program

Petak

08:00 Glas Amerike
08:50 Zdrav život
09:00 Beli luk i papričica
09:30 Agro Jug
10:00 Serija: Mladi policajci, repriza
11:00 Kaleidoskop
12:00 Kućica u cveću
13:00 Zabranjene strasti serija, repriza
14:00 In Media’s Res
15:15 Info blok
16:00 Al Jazeera vesti
17:00 Serija:Agencija
18:00 Zabranjene strasti serija, repriza
19:00 Info blok + Paralele
20:00 Sve o životinjama
20:30 Sportski kutak
21:00 Serija: Mladi policajci
22:00 Info blok + Paralele
22:40 Zabranjene strasti, serija
23:30 Glas Amerike
00:00 Info Blok
00:30 – 08:00 Noćni program

Subota

08:00 Ulovi trofej
08:30 Pravimo za vas
08:45 Farma
09:45 Kućica u cveću
10:30 Investicije
11:00 Pravimo za vas
11:30 Sportski kutak
12:00 Sve o životinjama
13:00 Srbija koju volim
13:30 Bez recepta
14:00 Koncert
15:30 Na točkovima
16:00 Al Jazeera vesti
17:00 Moj sin, serija
18:00 Turistički magazin
19:00 Pregled nedelje
20:00 Kaleidoskop
21:00 Biljana za vas
22:00 Film
00:00 Pregled nedelje

Nedelja

08:00 Ulovi trofej
08:30 Turistički magacin
09:00 U našem ataru
10:00 Planeta zemlja
11:00 Farma
12:00 Moj sin, serija repriza
13:15 Veze
14:00 Na sunčanoj strani
15:00 Kućica u cveću
15:30 Na točkovima
16:00 Al Jazeera vesti
17:00 Investicije
17:30 Srbija koju volim
18:00 Moj doktor, moje zdravlje
19:00 Pregled nedelje
20:00 Meridijanima
21:00 Kaleidoskop
22:00 Film
00:00 Pregled nedelje