Rukometaši Spartaka osvojili prve bodove za plasman od petog do osmog mesta u okviru plej kupa

Rukometaši Spartaka osvojili su prve bodove u borbi za plasman od petog do osmog mesta u okviru plej kupa.Domaći tim bio je bolji od ekipe Obilića rezultatom 33:27 poluvreme 16:13.I ako su gosti bolje otvorili meč i poveli sa tri nula.U jednom momentu gostujući igrači imali su prednost od 10:6.Kako se bližio kraj prvog poluvremena Spartak je pronašao svoj ritam i na odmor igrači Slaviše Lakovića odlaze sa prednošću od tri golova razlike.

U nastavku utakmice igrači Spartaka Strahinja Petrović i Uroš Kojadinović dovode svoj tim do prednosti od 18:13.Do samoga kraja meča domaći igrači nisu ispustili prednost.I u ovom meču trener domaće ekipe Laković šansu je dao i mlađim igračima.

Konačan rezultat utakmice 33:27.Za najboljeg igrača utakmice proglašen je domaći igrač Uroš Kojadinović koji je 11 puta zatresao mrežu gostujućeg golmana.U narednom trećem kolu subotički tim putuje u Aranđelovac ekipi Šamota.