Rukometaši „Spartaka“ nastavili su sa serijom dobrih rezultata

Derbi jedanaestog kola Superlige između rukometaša „Spartaka“ i „Rudara“ iz Kostolca, koji je, u subotu uveče, odigran u Hali sportova, ubedljivo je pripao mladom domaćem timu, koji je trijumfovao sa 30:23.

Iskusni gosti poveli su sa 0:1 i tokom celog prvog poluvremena, koje je završeno rezultatom 16:14, vodila se manje-više ravnopravna borba, ali su u drugom poluvremenu sigurne odbrane iskusnog golmana Vladimira Abadžića i precizni napadi izabranika trenera Slaviše Lakovića, na kraju, doneli nedostižnu prednost domaćim igračima od 30:23.

U duelu protiv „Rudara“ u taboru Subotičana najraspoloženiji bio je Stefan Janković, sa 11 postignutih golova, koji je i proglašen za najboljeg igrača utakmice, a već u sredu, u 17 časova, u okviru vanrednog kola, rukometaši „Spartaka“ dočekuju „Obilić“ iz Beograda.