Rukometaši Spartak Vojputa u prvoj utakmici četvrtfinala Kupa Srbije pobedili Vojvodinu sa 35:23

Rukometaši Spartak Vojputa u prvoj utakmici četvrtfinala Kupa Srbije igrali su protiv sastava Vojvodine i dokazali pre svega sebi da mogu da iznenade svaaki tim bez obzira kojim je protivnik na terenu. Domaći tim u ovoj utakmici pobedio je rezultatom 35:23 poluvreme 18:11.Bilo je lepo videti igrače Spartak Vojputa koji su svih 60 minuta utakmice na terenu davali maksimu nedozvolivši igračima Vojvodine da u ovom susretu urade nešto više.

Posle prvenstvene utakmice gde su isti akteri bili na terenu,subotičani su bili više nego motivisani da se u potpunosti revanširaju novosadskoj ekipi.Još od zagrevanja se videlo da je domaći tim spreman za dobru rukometnu predstavu.

Trener Slaviša Laković nije mogao da sakrije zadovoljstvo,jer njegova ekipa konačno je uspela da prekine seriju poraza protiv Vojvodine.Posle prve utakmice što se tiče kupa Srbije ekipa Spartak Vojputa okreće se obavezama u prvenstvu,pošto im sledi gostovanje u Šapcu protiv ekipe Metaloplastike.