Rukometaši Spartak Vojputa su u meču osmog kola super lige na svom terenu pobedili ekipu Rudara

Posle dva prvenstvena poraza,rukometaši Spartak Vojputa su u meču osmog kola super lige na svom terenu pobedili ekipu Rudara rezultatom 27:24 poluvreme 15:9.Gosti iz Kostolca bollje su otvorili meč poveli su sa tri nula ali nakon toga domaći igrači preokreću rezultat u svoju korist i posle prvih 30 minuta rezultat je 15:9. na početaku drugog dela igre igrači Slaviše Lakovića nastavljaju da pune mrežu gostujućeg tima.I u jednom trenutku na semaforu je 20:10.Zatim gosti prave seriju od četiri nula raspoložen je bio igrač sa brojem devet Željko Šukič,ali kapiten domaćih prekida seriju gostiju tako da su domaći igrači do kraja sačuvali prednost.Konačan reultat meča 27:24.