ponedeljak , 16 jul 2018
Naslovna / Sport / Rukometaši Spartak Vojputa porazom su se oprostili od svojih navijača

Rukometaši Spartak Vojputa porazom su se oprostili od svojih navijača

Bez povređenog kapitena Milana Potpare, ”putari” su, u subotu, izgubili od prvoplasiranog tima na tabeli, Železničara iz Niša sa 35:28. Na poluvremenu rezultat je bio 19:12 u korist mnogo jačih  i kvalitetnijih gostiju.

U ekipi trenera  Slaviše Lakovića najefikasniji igrač bio je Spasoje Gačević, koji je postigao šest golova, dok su  rame uz njega bili Uroš Radosavljević i Ilija Petrović, koji su se po pet puta upisali u listu strelaca.

Nakon završetka regularnog dela šampionata, u konkurenciji dvanaest timova, rukometaši Spartak Vojputa, sa 18 osvojenih bodova, zauzeli su osmu poziciju na tabeli, a sada im predstoji zasluženi odmor, dok  igrače Železničara očekuje nastavak takmicenja u okviru plejofa.

O autoru sinisa

Pogledaj i sledeće

Fudbaleri „Spartaka“ sa bele tačke izborili su remi protiv „Kolrejna“

Zahvaljujući pogotku Mileta Savkovića u 95. minutu sa bele tačke, fudbaleri „Spartaka“, sinoć, su …