Rukometaši Spartak Vojputa poraženi su u Šapcu od Metaloplastike

U vanrednom, 17. po redu, kolu prvenstva Superlige, rukometaši Spartak Vojputa, juče, su izgubili u Šapcu od Metaloplastike sa 21:17.

Već u šestom minutu ovog meča domaćini su poveli sa 2:0, a Marko Perović izjednačio je rezultat na 2:2 u jedanaestom minutu, pogotkom sa sedam metara.

Bilo je to prvo i jedino izjednačenje „putara, jer su borbeni rukometaši Metaloplastike imali vođstvo tokom celog susreta, pa se i na odmor otišlo sa njihovom prednošću od 12:7.

Ni tokom drugog poluvremena ništa se bitnije nije promenilo. Subotičani su uzaludno pokušavali da anuliraju prednost Šapčana, ali je njihov golman Darko Arsić bio siguran, pa je na kraju i proglašen za najboljeg pojedinca ovog susreta.

Šansu za popravni rukometaši Spartak Vojputa imaće već u subotu, kada im, u 19 časova, u goste dolazi drugoplasirani tim na tabeli, beogradski Partizan, koji je, sinoć, bio više nego ubedljiv protiv Sloge iz Požege, protiv koje je slavio sa 37:25.