Rukometaši Spartak Vojputa nastavili su sa dobrom igrom u ovom delu sezone

Rukometaši Spartak Vojputa nastavili su sa dobrom igrom u ovom delu sezone.Kolo pre kraja ligaškog dela prvenstva odnosno pred početak plej ofa ,domaći igrači pobedili su sastav Šamota iz Aranđelovca rezultatom 31:25 poluvreme 17:10.Bila je veoma emotivna utakmica za domaće igrače zbog gubitka preminulog predsednika kluba Dušku Dražića.Ekipa Slaviše Lakovića u meč je ušla sa puno optimizma.Posle tri minuta igre ekipa Spartak Vojputa povela je sa tri nula,u jednom trenutku bilo je osam jedan,pokušao je trener gostujuće ekipe da tajm autom svoje igrače motiviše ali na kraju prvih 30 minuta domaći su imali sedam golova razlike.

Kako to obično biva kada se vodi dođe i do pada u igri i uspeli su gosti da smanje prednost domaćina ali ne i da ugroze prednost.Dobrom odbranom igrači su bez problema dolazili do pozicije za šut i slavili sa sa 31:25.Subotičane očekuje utakmica sa Partizanom ali i revanš utakmica četvrtfinala kupa Srbije protiv Vojvodine.