Rukometaši Spartak Vojput

Rukometaši Spartak Vojputa pobedom su završili ligaški deo super ligaškog prvenstvau rukometu.U poslednjem 22.kolu pobeda je ostvarena u Beogradu,Partizan Spartak Vojput 26:37 poluvreme 11:19.). Subotičani su kontralisali u utakmicu tokom susreta i na kraju slavili dvocifrenim rezultatom.Od šestog minuta utakmice igrači Spartak Vojputa su poveli u ovom mečeu 3:2 i tako nagovestili da su u Beograd došli da pobede bez obzira što utakmica nije imala rezultaski značaj.U jednom trenutku utakmice na samaforu je rezulata 11:21 pa je trener Slaviša Laković u igru ubacio maldog Nikolu Stefanovića koji je svoju šansu iskoristio i postigavši tri gola.Ali i ostali igrači koji su igrali imali su i te kako zapaženu ulogu u ovom meču.Ovaj deo takmičenja subotički tim zvršio je na trećem mestu,takmičenje se nastavlja u okviru plej ofa.