RK Spartak 22052017

Rukometaši Spartak Vojputa bili su više nego ubedljivi u nastavku prvenstva plej ofa.Subotički tim ugostio je sastav Šamota.Domaća ekipa pobedila je rezultatom 31:23. Poluvreme 18:11.Domaća ekipa tokom celog meča kontrolisala je utakmicu i na kraju slavili sa osam golova prednosti što im je donelo trenutnu treću poziciju na tabeli.Igrači Spartak Vojputa ovu utakmicu odigrali su bez povređenih Stevanovića i Jelića,njihovo odsustvo nije se osetilo,igrači koji su dobili šansu da budu deo ovog susreta svakako da su je iskoristili.Oba trenera šansu su dali mlađim igračima.

Posle pobede nad Crvenom Zvezdom u prethodnom kolu dobro je došao jedan ovakav meč za domaću ekipu koju u narednih sedam dana očekuju dve utakmice.