Prvo kolo Zimskog prvenstva Srbije u maratonskom i masters plivanju

U prvom kolu Zimskog prvenstva Srbije u maratonskom i masters plivanju, koje je održano na bazenu u Dudovoj šumi, 15. godišnji plivač „Spartaka“ Andor Gencel u apsolutnom plasmanu za muškarce i u svojoj uzrasnoj kategoriji osvojio je drugo mesto, dok je godinu dana mlađi Filip Zavišić apsolutno bio treći, dok se u svojoj kategoriji našao na pobedničkom postolju.

Njihova 13. godišnja klupska koleginica Tea Mut u apsolutnom plasmanu za žene bila je četvrta, a u svojoj kategoriji plasirala se na vicešampionsku poziciju.

Među veteranima na pobedničkom postolju našao se Ištvan Priboj, a 14. godišnja Bojana Fermanović iz Plivačkog kluba „Spartak – Prozivka“ u svojoj kategoriji takmičenje je završila na četvrtom mestu.