Odbojkašice Spartaka opravdale su ulogu favorita u utakmici 13.kola super lige

Odbojkašice Spartaka opravdale su ulogu favorita u utakmici 13.kola super lige.Na svom terenu ugostile
su ekipu Dinama iz Pančeva,domaće igračice slavile su posle odigrana četiri seta.Devojke Spartaka
dobro su počele utakmicu i stekle prednost koja je u jednom trenutku iznosila 12:5.Posle velikog vodstva
usledio je pad pa su gošće uspele rezultatski da se približe ali igračice Spartaka prvi set rešeile su u svoju
korist sa 25:18. Tokom drugog seta ekipe su se smenjivale osvojavši poene u serijama.Posle pet pet
domaće su povele sa 12:8,da bi igračice Dinama u završnici seta imale 18:16 zatim viđena je rezultatska
klackalica.Kod rezultata 24:24 gošće su bile preciznije i došle do izjednačenja u setovima,drugi set
osvojile su rezultatom 26:24.Naredna dva seta devojke Spartaka rešavaju u svoju korist i dolaze do novih