Odbojkaši „Spartaka“ porazom su se oprostili od svojih navijača

Odbojkaši „Spartaka“ porazom su se oprostili od svojih navijača, pošto su, u 15. kolu Superlige, izgubili, u Hali sportova, od „Jedinstva“ iz Stare Pazove sa 3:2.

Već prvi set, koji su gosti rešili u svoju korist sa 25:19 najavio je veliku borbu, a u drugoj i trećoj deonici, koje su završene identičnim rezultatom od 25:23 domaći igrači uspeli su da se vrate u igru. U četvrtom setu borbeni odbojkaši iz Stare Pazove slavili su sa 25:22, a u odlučujućoj petoj deonici, kod rezultata 13:13, „Spartak“ je propustio dve meč lopte, nakon čega su igrfači „Jedinstva“ profitirali sa konačnih 17:15.

Po završetku poslednje ovogodišnje prvenstvene utakmice, odbojkaši „Spartaka“ posetili su Dom za nezbrinutu decu „Kolevka“ i, tom prilikom, poklonili su im slatkiše, koje su prikupili zajedno sa svojim navijačima i poželeli su im puno zdravlja i sreće u 2019. godini.