Nora Bognar, najbolja članica Železničko planinarskog kluba Spartak, osvojila je dva prva mesta na Prvenstvu Srbije

Nora Bognar, najbolja članica Železničko planinarskog kluba Spartak, osvojila je dva prva mesta na Prvenstvu Srbije u sportskom penjanju, koje je, uz učešće oko 60 takmičara iz: Srbije, Mađarske i Bosne i Hercegovine, održano u subotičkoj osnovnoj školi Majšanski put.

Ona se okitila zlanom medaljom u konkurenciji kadeta, a bila je najuspešnija i među seniorima.

Njen klupski kolega Dario Peić Gavran , takođe, se našao na pobedničkom postolju kod kadeta do 14 godina starosti, a isti rezultat ostvario je i David Kopunović među juniorima do 18 godina.

Pored ova četiri zlatna odličja, od Subotičana, srebrne medalje osvojili su još i: junior Sergej Žeželj i senior Ilija Tomić, dok su treći bili: osmogodišnji Stevan Iršević i kadetkinja Maja Fabri.