Košarkaši Spartaka osvojili važne prvenstvene bodove u nastavku košarkaške lige Srbije

U nastavku takmičenja košarkaške lige Srbije,košarkaši Spartaka ostvarili su pobedu nad ekipom Tamiš iz Pančeva.Bila je ovo jedna neizvesna i izjednačena utakmica do samoga kraja.Tokom prvih 20 minuta ekipe su se smenjivale u vodstvu.Igrači oba tima bili su precizni u šutu za tri poena naročito u drugoj četvrtini koja je završena nerešeni mrezultatom 47:47. U nastavku utakmice bolja igra domaćeg tima koji su taj period igre dobili rezultatom 30:18 zatim dolazi do pada u igri domaćeg tima, ,gosti iz Pančeva nisu se predavali tako je pobeda Spartaka okončana u samoj završnici meča koja je bila više nego neizvesna.I ako su gosti poslednju četvrtinu dobili sa 13:22 to nije bilo dovoljno da osvoje bodove u dudovoj šumi.Konačan rezultat meča bio je 90:87. Ostvarena je važna pobeda za domaći tim ali biće ovo jedna teška borba u nastavku samog takmičenja kako bi igrači Spartaka obezbedili opstanak u ligi.