Košarkaši Spartaka drugi put u ovoj sezoni izgubili su od ekipe Dinamik iz Beograda

Košarkaši Spartaka drugi put u ovoj sezoni izgubili su od ekipe Dinamik iz Beograda.Bez obzira na ovaj poraz domaći tim još uvek ima šansu za plej of,tako da nas očekuju i te kako zanimljivi košarkaški mečevi do kraja lige,a naravno i borba za super ligu.Spartak Dinamik 72:80.Gosti su veći deo meča bili bolji rival na terenu ,imala je domaća ekipa svoje momente ali i pored želje da se odigra što bolje to im nije pošlo za rukom.Meč u hali sportova na obe strane počeo je sa čvrstom odbranom.Prvi koš videli smo posle dva ipo minuta za goste preko Frenda.iAko su prvu četvrtinu domaći igrači dobili inakon toga gosti su bili precizniji i nametnuli svoju igru,a služio ih je i šut.U samoj završnici meča ekipa Spartaka uspela je da smanji prednost ali ne i da preokrene rezultat.