Fudbaleri Spartaka revanširali su se Radniku za neugodan poraz u jesenjem delu šampionata

U poslednjem, 30. po redu, kolu regularnog dela prvenstva Superlige fudbaleri Spartaka, juče, su, na Gradskom stadionu, pobedili Radnik iz Surdulice sa 3:1.
Na taj način, Subotičani su se revanširali gostima za neugodan i ubedljiv poraz od 5:1 u jesenjem delu šampionata i, zahvaljujući ovom trijumfu,  sa 49 bodova, uspeli su da sačuvaju plasman na petoj poziciji na tabeli, koja im garantuje učešće u ovogodišnjem plejofu.

Golove za izabranike šefa stručnog štaba Aleksandra Veselinovića postigli su: Mile Savkovic u 9, Ognjen Đuričin u 24. i Bojan Čečarić u 56. minutu, dok je počasni pogodak za Radnik realizovao Vladan Pavlović u 33. minutu.
Zbog Uskršnjih praznika, fudbaleri Spartaka imaće kraću pauzu do ponedeljka, kada će početi sa pripremama za učešće u ovogodišnjem plejofu, čiji start je zakazan za 14. april, kada će plavi golubovi dočekati šestoplasirani   beogradski Voždovac.

U okviru tog razigravanja odigraće se još sedam kola, a subotički superligaš, pored Voždovca, biće domaćin i kruševačkom Napretku i Radničkom iz Niša, dok će gostovati  Crvenoj zvezdi, Partizanu, Čukaričkom i Vojvodini.