Fudbaleri „Spartaka“ nisu uspeli da se plasiraju u polufinale Kupa Srbije

Fudbaleri „Spartaka“ oprostili su se od takmičenja za Kup Srbije, pošto su, juče, na Gradskom stadionu, poraženi u četvrtfinalu najmasovnijeg domaćeg takmičenja od „Mladosti“ iz Lučana sa 2:1.

Kombinovani i znatno podmlađeni tim plavih golubova poveo je sa 1:0, u 44. minutu, golom agilnog Stefana Šormaza, a borbeni i neugodni gosti, koji su od 41. minuta ostali bez kapitena Ivana Miloševića koji je „zaradio“ drugi žuti karton, pa je morao da napusti teren, izjednačili su rezultat na 1:1, u 59. minutu, pogotkom Milana Bojovića, dok je konačan rezultat od 1:2 postavio Aleksandar Pejović u 80. minutu.

Nakon eliminacije iz domaćeg Kupa subotički superligaš okreće se obavezama u prvenstvu, pošto ga, već u subotu, očekuje teško gostovanje u Beogradu protiv „Partizana“.