Fudbaleri „Spartaka“ dostojno su završili svoje takmičenje na međunarodnoj sceni

Iako su od desetog minuta imali igrača više, mladi fudbaleri „Spartaka“, ipak, su morali da se oproste od učešća u ovogodišnjem takmičenju u kvalifikacijama za UEFA Ligu Evrope.

Izabranici šefa stručnog štaba Vladimira Gaćinovića, sinoć, su prikazali otvorenu, hrabru i borbenu igru, ali im je, uz „tanku“ klupu, nedostajalo iskustva i malo više sreće da prirede iznenađenje i da „preskoče“ i treću evropsku prepreku zvanu „Brondbi“.

Favorizovani domaćini poveli su sa 1:0 u 68. minutu preko Kajzera, a Subotičani su izjednačili u 80. minutu, pogotkom Dejana Đenića, dok je konačnih 2:1 postavio Vilček u drugom minutu sudijske nadoknade.

Po povratku iz Danske, fudbaleri „Spartaka“ neće imati puno vremena za opuštanje, jer ih već u nedelju očekuje susret petog kola Superlige protiv uvek neugodnog „Radničkog“ iz Niša. Taj meč igraće se u Kuli, a početak je zakazan za 17 časova.