Ekipa TSC na početku otvaranja nove sezone na svom terenu u Senti igrali su 2-2 protiv Vojvodine

Ekipa TSC na početku otvaranja nove sezone na svom terenu u Senti igrali su dva dva protiv Novosadske Vojvodine.I ako su gosti imali prednost od dva jedan igrači iz Bačke Topole nisu dozvolili iznenađenje,i do završnice utakmice uspeli su da izjednače i tako ostano neporaženi na svom terenu.Posle prvog poluvremena rezultat je bio jedan ,ekipa TSC došla je do prednsoti od jedan nula strelac je bio Lukić u 26 minutu,da bi u 35 igrač Vojvodine Mrkaić izjednačio.Na početku drugog poluvremena gosti su dosšli do preokreta od dva jedan auto golom Varge da bi igrač Silađi na isteku 80 minuta postavio konačnih 2:2.